Eğitim Programlarımız

Sizler için birbirinden kaliteli eğitimler planlıyoruz. 

Alanında uzman kişilerin vereceği eğitimlerle kariyer adımlarınızı daha büyük atın.

Smart Contract Development

Esasında Akıllı sözleşmeler, herhangi bir sözleşme gibi, bir sözleşmenin şartlarını belirler.

Akıllı sözleşmeleri “akıllı” yapan şey ise, şartların bir avukat tarafından kağıt üzerinde değil, bir blok zinciri üzerinde çalışan kod olarak oluşturulması ve yürütülmesidir. Akıllı sözleşmeler, ne kadar karmaşık olursa olsun, neredeyse her tür anlaşmayı veya işlemi güvenli bir şekilde otomatikleştirmeyi ve merkezi yapıdan uzaklaştırmak yani ortada banka gibi “güvenilir bir aracı” olmadan para gönderip almayı sağlamak amaçlı Bitcoin’in arkasındaki temel fikri genişleterek, Ethereum gibi bir blok zinciri ağı üzerinde çalışırlar. Dolayısıyla güvenlik, güvenilirlik ve sınırsız erişilebilirlik sunarlar.Bu şekilde güvenilir aracılara olan ihtiyacın azaltılması ile de, tahkim ve icra maliyetleri, dolandırıcılık kayıplarının yanı sıra kötü niyetli ve tesadüfi istisnaların da azaltılması sağlanır.

Ayrıca, akıllı sözleşmeler, kredi, sigorta, lojistik, oyun vb birçok sektördeki uygulama geliştiricilere, blockchain (blok zinciri) güvenliği, karmaşık P2P fonksiyonelliği, güvenilirlik ve erişilebilirlikten yararlanma imkanı sağlar.

BNB Chain

ile 5 Kasım 2022'de düzenlenecek. Başvuruları sosyal medya hesabımızdaki linkler üzerinden yapabilirsiniz.

İçerik

Kurs süresi:

Kontenjan:

Front-end Development

Web3 front-end geliştiricileri, bir dapp veya web sayfasının kullanıcıların gördüğü ve etkileşimde bulunduğu her şeyi hazırlar. Bunların içinde düğmeler,arama çubukları,giriş alanları ve çok daha fazlası gibi öğelerin uygulanması vardır. 

Ayrıca, Web3 artık kitlesel benimsenmeye doğru ilerlediğinden, sezgisel front-endler geliştirmek giderek daha önemli hale geliyor. Üstelik bu, Web3 geliştiricilerine olan talep arttıkça programcılar için fırsatlar sunuyor. Bu nedenle, neleri gerektirdiğine ve gerekli becerilere ilişkin bir genel bakış sağlamak için Web3 front-end geliştirmenin inceliklerini daha derinlemesine inceleyeceğiz.

Çok Yakında!

İçerik

Blockchain Basics

Blockchain yani blok zinciri, halka açık blok olarak da bilinen işlem kayıtlarını, eşler arası düğümler aracılığıyla birbirine bağlanan bir ağda “zincir” olarak bilinen çeşitli veri tabanlarında saklayan bir yapıdır.

Bu defterdeki her işlem, eşler arası bilgisayar ağları tarafından bağımsız olarak doğrulanır, zaman damgalıdır ve büyüyen bir veri zincirine eklenir. Kaydedildikten sonra veriler değiştirilemez. Bu nedenle, dijital defterin içerdiği bilgiler son derece güvenlidir.

Daha basit bir ifadeyle, dijital defter, bir ağdaki çok sayıda bilgisayar arasında paylaşılan ve içinde işlem kayıtlarının gerçek satın almalara dayalı olarak depolandığı bir Google elektronik tablosu gibidir. Büyüleyici tarafı, herhangi birinin verileri görebilmesi, ancak onu bozamamasıdır.

 

Çok Yakında

İçerik

Bizimle İletişime Geçin

Seninle Görüşmek Için Sabırsızlanıyoruz ! Takımımız Her Sorunu Cevaplamaya Hazır.