Biz Kimiz?

YTÜ Blockchain Topluluğu 2020 yılından beri YTÜ Mint Kulübü adı altında bulunan gönüllülük esaslı bir topluluktur. Topluluğu 2022 Ağustos ayında devraldık. Başlangıç olarak 1 ay içerisinde çok yol kat ettik. Gelecekte adından daha çok bahsettireceğine inandığımız blockchain teknolojisinin çağın en merak edilen teknolojilerinden biri olduğunu biliyoruz ve bizim gibi bu alana ilgili kişileri topluluğumuza alarak bu ekosisteme dahil etmek istiyoruz.

Team
Akbank Refi

Yıldızımız Parlasın

Topluluğumuzun devralışı çok yeni olmasına rağmen aktif üye olmak isteyen herkesin çeşitli departmanlar altında istedikleri çalışmaları yürütebileceği bir ortam sağladığından dolayı topluluğumuza ilgi gittikçe artmaktadır. 500‘e yakın üye sayımız ve 13 kişilik bir yönetim kurulumuz ile birlikte yeni döneme güzel bir başlangıç yaptık ve bu dönem yapacağımız etkinliklerle aktif üye sayısını 100’den fazla tutmayı hedefliyoruz. Üyelerimizden bilgili olmaları değil ilgi göstererek dönem için de yapacağımız etkinliklere katılmaları bekliyoruz.

Birlikte Daha İyiye

Kulübümüzün en büyük amacı bu platformda etki alanını genişletmek, insanların bu alana ilgisi artırmak ve en önemlisi bünyesinde çıkarılacak projelerle geleceği şekillendiren bir oluşum oluşturmaktır. Katıldığımız proje sayılarını artırarak, kulübümüzü bir proje geliştirme yuvası haline getirmek, sektörde üretilen kaliteli içerik sayısını arttırmak ve gelecekte topluluğumuzla teknolojinin yön verenleri arasında olma hedeflerimiz bulunmaktır. Onun dışında hackathonlarda mücadele ederek de topluluğumuzu güzel bir şekilde temsil etmeyi hedefliyor, sesimizi duyurmak istiyoruz.

Team

İşte O Muhteşem Takımımız

ahmet
Ahmet Recepoğlu
berkay

Berkay Gündüz

ecem

Ecem Yazgan

berk

Berk Ünsal

KutaySari

Hasan Kutay Sarı

Unknown

Yahya Ekincioğlu

Facetune_02-04-2023-23-53-54

İrem Koçi

IMG_8578

Fırat Dönmez

esma

Esma Ekmekçi

kerem

Kerem Kaya

sena2

Sena Eser

1668361062749

Emin Kotan

Takımımızla Hemen İletişime Geç!